Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Dowiedz się więcej o kapsułkach do ekspresu Tchibo Cafissimo na cafessima.pl.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i za czasem zdobywała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo prosty sposób – wystarczy włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najszerzej znanych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – sporo ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta utworzyła linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikalny, gdyż uformowało go sporo najrozmaitszych czynników, m.in. warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Dodawanie do takich kaw mleka lub dodatków aromatyzujących tłumi ich specyficzne nuty smakowe. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Etiopii oraz Kolumbii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są naturalne nuty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w urzędach lub hostelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i na ogół zamyka się w przedziale 1-1,60 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój podawany w bufetach w biurze lub w kafeteriach w galerii. Nowoczesny design oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a zarazem zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym sprzętem.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]