Zadbaj o czyste naczynia – znajdź najlepszy płyn do zmywarki

Tutaj zamówisz płyn do zmywarki

O ile w domowych warunkach używanie zmywarki częstokroć nie jest konieczne, to w punktach gastronomicznych trudno byłoby bez niej utrzymać jakiekolwiek talerze i sztućce w czystości. Powodów, dla których warto wyposażyć kuchnię punktu gastronomicznego w nawet więcej niż jedną zmywarkę jest bez liku, lecz najważniejsze z nich to staranność oraz efektywność zmywania. Nawet mała kafeteria wytwarza spore ilości brudnych naczyń. Ich umycie bywa bardzo kłopotliwe – zwłaszcza, iż muszą być one perfekcyjnie czyste. Należy jednak pamiętać, że skuteczność pracy zmywarki w znacznym stopniu jest zależna od tego, które preparaty do zmywarki zastosujemy.

Preparaty do zmywarki – poznaj ich rodzaje i zastosowanie

Najważniejsze preparaty do zmywarki to z pewnością preparaty myjące. Ich skład zależy od przeznaczenia danego produktu. Są pośród nich preparaty przeznaczone do czyszczenia przypalonych i pokrytych tłuszczem naczyń, a także wybielacze wykorzystywane do filiżanek i innych elementów zastawy herbacianej czy kawowej. Istotną grupą są poza tym środki do czyszczenia zmywarek – ich stosowanie jest niezbędne, żeby zmywarka pozostała wydajna i nie pozostawiała zanieczyszczeń na naczyniach. W punktach gastronomicznych, których ranga w znacznym stopniu zależy od wyglądu naczyń, powinno się także korzystanie z nabłyszczającego płynu do zmywarki.

Gdzie zakupić preparaty do czyszczenia zmywarki?

Płyny i nabłyszczacze do zmywarek dostępne w zwykłych sklepach nie zdadzą egzaminu w branży gastronomicznej. Ich wydajność nie jest odpowiednia, a ponad to dystrybuuje się je w niewielkich ilościach. Najlepszym rozwiązaniem dla firm gastronomicznych będzie więc zakup preparatów do zmywarki w sklepie z chemią profesjonalną. Zamówienie produktów z pewnością jest nieskomplikowane, gdyż wszelkie związane z tym formalności można wykonać online.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]