Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Dowiedz się, gdzie nabyć czapraki, wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli chcesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]