Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

Jeśli chcesz nabyć czyściwo bawełniane, koniecznie sprawdź verdeavis.pl

Specjalistyczne czyściwa techniczne umożliwiają utrzymanie wysokich norm czystości w wielu zakładach pracy. Które z nich znajdziemy obecnie w sprzedaży? Na co warto zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

W branży chemicznej i w myjniach – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – są zazwyczaj używane w różnych gałęziach przemysłu, np. w warsztatach samochodowych, na myjniach, w branży gastronomicznej oraz wielu pozostałych sektorach gospodarki, gdzie potrzebne są absorpcyjne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z plamami z oleju, pyłem, wyschniętym brudem, tłuszczem, jak również pozostałymi zabrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być wykorzystane do polerowania delikatnych obiektów czy przecierania szkła. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują tradycyjne szmatki, nie podrażniają skóry, a przy tym są niesłychanie elastyczne, wytrzymałe oraz chłonne

Niekurzące się i papierowe – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział rozróżnia czyściwa włókninowe oraz papierowe. Dla potrzeb branży spożywczej opracowano czyściwa przeznaczone do styczności z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz produkty wielozadaniowe, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do usuwania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do czyszczenia rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]