Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie. Wybór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.