Stratasys, Makerbot, Formlabs – co oferuje dystrybutor drukarek 3D?

Więcej na temat drukarka 3D sklep na https://cadxpert.pl.

CadXpert jest jednym z pierwszych na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, PolyJet, DMLS i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem urządzeń marki Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta sprzętu do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i powyżej 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Ultem 1010, Ultem 9085 i pozostałe (inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne oraz na biurko

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, specjalistów oraz reprezentantów rozmaitych branż (urządzenia marki Stratasys), jak i użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto chce omówić z rzeczoznawcami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zaciekawiony procesem druku 3D, powinien przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także kompleksową obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, przeszkolenie pracowników w obsłudze kupionych drukarek 3D czy pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Tanie drukarki i skanery 3D

Jaką wysokość osiągają ceny narzędzi do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach branż, jak m.in. stomatologia, motoryzacja, medycyna czy odlewnictwo, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek sprzętu do druku 3D dynamicznie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie i możliwości, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić tylko ogromne koncerny. Współcześnie – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają też mniejsze firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania 3D są nieprzerwanie rozwijane i ulepszane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]