słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, kompotów, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]