Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Chcesz nabyć części zamienne Renault? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]