Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Jeśli potrzebujesz etykiet na bimber, koniecznie wejdź na https://bit.ly/2YYhRgt.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na urodziny, ślub bądź osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom weselnym

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale także coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z wódką może też stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, dodając na nich informację o imionach nowożeńców, podziękowanie za przybycie bądź dniu i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych odcieniach i wzorach, toteż bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu urodzinowym.

Etykiety na bimber – ozdabiaj domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz własne wina, nalewki czy soki, a potem wręczasz je kolegom lub rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne każdej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]