Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Sprawdź, gdzie zamówić balon do wina, wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]