Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Zamów blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – wytrzymałość oraz piękny wygląd

Blachy na rąbek stojący idealnie godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi, dzięki czemu zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Pięknie prezentującą się i odporną na uszkodzenia blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których konieczna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są transportowane na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, trwałe oraz świetnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem użytej technologii i odporności. Panele te są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną warstwą, która zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto zminimalizować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08