Opakowania szklane w hurcie – dla kogo taka usługa?

Pełny asortyment hurtowni opakowań szklanych przejrzysz na https://tinyurl.com/yjabtgrz.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to także branża, w której doskonale radzą sobie małe firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, autorski bądź zdrowy produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to metoda zmniejszenia kosztów

Jasne jest, że oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo żurek, marmolady albo pasty warzywne, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania całymi paletami przeważnie można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób również dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co kupimy w jej asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania soków, piwa bądź wina) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z słoikami i butelkami hurtowo można również nabyć odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]