Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Potrzebujesz mydła w płynie? Sprawdź http://tinyurl.com/yd4y9yu7

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry chorobotwórcze bakterie oraz inne groźne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, aby sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – stosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance efektywnie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników i innych alergizujących czynników – można ich używać często, bez strachu o podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]