Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Maski ochronne zamówisz na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, kompletnie odmieniła nasze relacje z innymi ludźmi i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do urzędu czy banku, gdzie zwykle obracamy się w większej gromadzie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Co jednak zrobić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna ochronna przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z tkaniny za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z wirusem w identycznym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej kluczowymi zaletami są wygoda, trwałość oraz niewielka waga, nie przekraczająca 10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) przy pomocy dostępnych detergentów.

Mini przyłbica – dla sportowców oraz osób pracujących

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać maseczki ochronne w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]