Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Kup części Citroen

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej samochody w kraju nad Wisłą są doceniane ze względu na szeroką dostępność, przystępną cenę i w szczególności za sporą ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C1, C2, C3, C-Crosser, C-Elysse, Jumper, Xantia, Saxo, Xsara i Nemo. Rzecz jasna, tak jak pojazdy pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, więc właściciele samochodów od francuskiego producenta muszą przygotować się na to, iż prędzej czy później będą musieli nabyć części zamienne.

Części Citroen, które kupujemy najczęściej

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których powstają inne awarie. Na początku powinno się na pewno wspomnieć o substancjach chemicznych, które zużywają się na skutek codziennej eksploatacji pojazdu. Są to najczęściej płyn chłodniczy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn hamulcowy i olej silnikowy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, wymagają też moduły układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Gdzie wygodnie i ekonomicznie kupić części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć pochodzące z chińskich fabryk, w niektórych przypadkach charakteryzują się niższą jakością, co źle oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. W związku z tym właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w dystrybucji modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie działa, wszelkie niezbędne części można zamówić online.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]