Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Jeśli szukasz drzwi wejściowych dwuskrzydłowych, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y6pv9fql

Drzwi zewnętrzne pełnią sporo funkcji – chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, separują od szumu docierającego z dworu i zabezpieczają przed włamaniem. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe – komfort termiczny oraz solidność

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe już od dawna cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na swoją wytrzymałość i właściwości. Drewno wspaniale się prezentuje i można je wykończyć na rozmaite sposoby. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny, a przy tym koszty ogrzewania są o wiele niższe. Kupując drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości ogromnym popytem wyróżniają się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego – nie zniekształcają się i trudno je uszkodzić, dlatego świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

A może dwuskrzydłowe drzwi drewniane?

Producenci świadczą także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla tych, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeśli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy skorzystać z usług producenta, który zrealizuje nietypowy wzór na zlecenie, a przy tym zapewni długą gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane można wstawić pięknie prezentujące się szyby, np. witrażowe. Kupujący mogą też wybierać spośród rozmaitych rodzajów szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, należy także położyć nacisk na pozostałe cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je wyłamać, gdyż współcześnie często wyposaża się je w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to domownikom wysoką ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone także wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. W trakcie wytwarzania nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najwyższej jakości impregnatów, które zabezpieczają ich zewnętrzną powłokę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]