Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Dowiedz się więcej o drukarkach 3D na http://tinyurl.com/y5jqbcdf

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz urządzenia. Ocenia się, że używając drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można nieomal o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w różnorodnych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest precyzyjny oraz trwały, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw oraz nie występują wypaczenia.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]