Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Kliknij tutaj, aby kupić celebrytkę

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z dziurką, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem przekory i ponadprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]