Wybór kasku na motor

Dowiedz się, gdzie kupić kaskom motocyklowym.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to nakazany przepisami składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to doskonała marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]