Zaproś klienta do biura – firma w Street View

firma w street view »

Google Street View to technologia przyszłości. Ułatwia zwiedzanie odległych państw i wielkich miast bez wychodzenia z domu – dzięki pomocy internetu. Z rozwiązań Street View mogą mieć pożytek również firmy na terenie całego kraju (na przykład w Krakowie czy Warszawie).

Firma w Street View – czy warto się nią zainteresować

Innowacyjność witryny Street View to niewątpliwie danie szansy odbiorcom z całego globu zwiedzania innych narodowości oraz architektonicznych cudów. Wystarczy wpisać w mapy Google dokładną pozycję geograficzną, a naszym oczom ukażą się złożone w metodzie 360 stopni zdjęcia danego miasta lub aglomeracji. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnym spacerze, zwiedzając nieznane miejsca. Firma lub instytucja państwowa może posługiwać się Street View pokazując osobom zainteresowanym zdjęcia swojego wnętrza. Spełnia to niebagatelną rolę głównie w przypadku firm komercyjnych. Street View to znakomity bodziec przyciągający potencjalnych nabywców.

Firma w Street View to szansa dla biznesu

Warto też podkreślić, że Polacy poszukując informacji o lokalnych restauracjach, salonach kosmetycznych czy jednostkach samorządowych, często korzystają z usługi Google Maps, która jest połączona ze Street View. Rozwiązania te są oczywiście dostępne także w wersji na tablety. Warto jednak podkreślić wagę profesjonalnych fotografii, podanych w tej witrynie on-line, bo to zwiększa szansę, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Zatrudnijmy więc wykwalifikowanego fotografa, jeśli chcemy skorzystać z tej usługi.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]