Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Szukasz więcej informacji o finger food cateringu? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet sporej imprezy nie jest problemem, jeśli mamy wystarczająco czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów, jak również późniejsze samodzielne przygotowanie z nich apetycznych przekąsek dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, iż należy zaniechać celebracji znaczącego wydarzenia. W takim przypadku rekomendujemy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Finger food skonsumujesz nie korzystając ze talerza widelca

Catering kanapkowy, określany też jako finger food catering, to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, lecz korzystają z niej dość często również różne instytucje i osoby prywatne planujące gustowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę dań w wariancie finger food, a więc drobnych przekąsek, które można zjeść stojąc i bez użycia sztućców. Idealny finger food nie wymaga nawet użycia talerzyka – to zakąska na “jeden kęs”. Finger food to głównie roladki, tartoletki warzywne i owocowe czy też kanapki. Ta wersja cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których zależy nam na kontakcie osób. Umożliwia on prowadzenie swobodnych pogawędek i jednocześnie nie ogranicza interakcji wyłącznie do osób usadzonych przy konkretnym stole.

Catering kanapkowy – wspólny stolik dla wszystkich gości

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią plusy, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu finger food firmie zewnętrznej. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się problemu z rozstawieniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników eventu. Dania oraz schłodzone i gorące napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów zwłaszcza w mniejszych wnętrzach, gdzie ustawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Taki catering mimowolnie sprawia również, że event ma mniej oficjalny, przyjemniejszy nastrój. Trzeba uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli eleganckie obiady, a zarazem daje większą swobodę dobrania ich do preferencji żywieniowych gości imprezy. Co istotne, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz stanowiło główną przeszkodę przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]