Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice znajdziesz na pandaparking.pl

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących samochodów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie lub pociągu.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje też darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – błyskawicznie i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Innym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]