opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Sprzątanie i czyszczenie grobów

Chyba żaden z nas nie chce, by nagrobki jego rodziny i przyjaciół były brudne. Niestety jednak, nie zawsze znajdujemy wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc groby jedynie przed najistotniejszymi świętami. Dziś jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – trzeba jedynie zlecić ich utrzymanie profesjonalnej firmie. Gdzie znaleźć podobne oferty? Co na nich zyskamy i ile na nie wydamy?

Anonse dotyczące czyszczenia grobów

Ogłoszenia przedsiębiorstw proponujących czyszczenie grobów łatwo wyszukamy w internecie – wystarczy wpisać odpowiednie frazy w Google. Poza tym, firmy te zwykle promują się także w otoczeniu cmentarzy – kiedy dobrze przyjrzymy się tablicom z ogłoszeniami, niewątpliwie natrafimy na odpowiednią dla nas osobę.

Usługi firm – czyszczenie grobów i dużo więcej

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług oferowanych przez firmy zajmujące się miejscami spoczynku naszych krewnych. Decydując się na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć także na odnowę pomnika, zbudowanie siedzenia na cmentarzu, palenie zniczy oraz sadzenie roślin. Dostępne jest zamówienie pojedynczego zlecenia czy wybór oferty stałej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące ceny takich zleceń ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ koszty mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W największych polskich miejscowościach za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo w granicach 30 złotych. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa kosztować będzie zaś mniej więcej 400 złotych za pojedynczy nagrobek.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]