Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie stron Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Popularność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, funkcjonujących tylko na określonym obszarze albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Poznaniu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę danej miejscowości, np. “malarz kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “cukiernia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, mieszkającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron www od ponad dekady. W trakcie tych lat gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]