Parking strzeżony w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Wszystko o parkingu przy lotnisku w Krakowie odszukacie na pandaparking.pl

Najważniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałe uznanie, to sposobność trafienia także w bardzo odległe miasta naszego globu, wygoda oraz szybkość. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, dzięki której nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić samochodu. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na sporo udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]