catering na imprezę

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Sezon wakacyjny obfituje w niezwykle popularne ostatnio wydarzenia na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w zasadzie co rusz w przeróżnych miejscowościach w Polsce odbywają się bankiety, konferencje czy benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – jakość oprawy wydarzenia jest istotna

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik bądź zarezerwowałeś salę na event? To wspaniale!! Teraz należy zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, ciepłych potraw i napojów. Miej na uwadze, że w czasie istotnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i spodziewać się, iż goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – wygodne rozstawienie stołów, dopasowane ozdoby, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – atuty cateringu na imprezę

Atutem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje apetyczne dania, ale też kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy będą dostarczone w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę popisem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, żeby obserwować z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali zlecenia zasugeruje ona, które dania, przekąski oraz napoje najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]