Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Szukasz dobrej oferty lokalu na wesele w Krakowie? Nie zwlekaj! Zajrzyj w to miejsce.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą zorganizować przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności wypada uwzględnić?

Poszukując sali na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej będzie łatwa. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc przygotowanie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i dekoracja sali . Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Lokal na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 osób. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Podróż gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]