Opieka nad grobem

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków

Wygląd grobów naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli montaż ławeczek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które trzeba opłacić osobom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]