Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Catering okolicznościowy - więcej szczegółów o tej usłudze.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to znaczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też uraczyć je dobrymi trunkami i daniami. Możesz postarać się przyszykować je na własną rękę, jednak przy większej liczbie gości ciężko jest znaleźć na to czas. Dodatkowo to twoje święto i chcesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie robić za kelnera czy sterczeć w kuchni. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne wydarzenia polecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – znakomicie prezentujące się menu na zamówienie

Kiedy wymienia się cateringu większość osób myśli przede wszystkim o spotkaniach biznesowych albo cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie uczestników rozpatrywała ona możliwość zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, iż przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków również tych większych, jeśli nie było to związane z wynajmem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy zechcemy zorganizować event we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce znakomicie prezentujące się dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i przyozdobieniu stołów

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą na dowolną rodzinną okazję. Doświadczeni kucharze bez trudu opracują menu współgrające ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny lub na urodziny. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę warto wybrać taką, która potrafi dopasować menu do wizji i – co najważniejsze –możliwości finansowych klienta, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi oferując pomoc w dekoracji i ustawieniu stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]