Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer 3D. Zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/, aby skorzystać z usług profesjonalisty.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, które planują np. wynająć. Dla wielu klientów możliwość obejrzenia danego lokalu przed podpisaniem umowy jest bardzo istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do reklamy i czy opłaca się to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widzimy rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego modelu wnętrza 3D, można także zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hostelu czy siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem do dowolnego pomieszczenia, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia też przechodzić do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Gdzie opłaca się zamieścić model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać odbiorcom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania restauracji, hostelu albo warsztatu, jak również po prostu pokazać znacznemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, żeby przyszli klienci byli w stanie gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka powodów, dla których powinno się opracować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie www, w Mapach Google bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej zachęcić klienta, by skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — trzeba po prostu zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]