Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Szukasz aktualnej oferty tworzenia sklepu WooCommerce? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie masz żadnej strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ergonomia i opracowanie analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużą popularnością cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada moc zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z użyciem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest zdobyć pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większego kręgu odbiorców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o instalację wyłącznie potrzebnych, wypróbowanych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo publikować opinie i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]