Filmy korporacyjne – jakie mogą przynieść korzyści dla biznesu?

Filmy korporacyjne to najnowszy sposób promocji przedsiębiorstw, ich towarów lub usług. Za pomocą kilkuminutowego spotu zmontowanego z ciekawych ujęć można pokazać atmosferę panującą w danej firmie, zaprezentować jej historię, motto przewodnie, osiągnięcia oraz misję. W klipie warto również uwzględnić pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, bez względu na to, czy jest to instytucja publiczna, zakład produkcyjny, polski oddział międzynarodowej korporacji, duża organizacja bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoje przedsiębiorstwo

Wideo marketing to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów rynku. Badania wykazują, iż materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje nacechowanie emocjonalne niż tradycyjne reklamy, w związku z tym coraz więcej podmiotów działających w obszarze marketingu używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można opublikować w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook czy YouTube), a także na stronie internetowej firmy. Film szybko trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a energiczny montaż i ciekawy scenariusz klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – konieczny jest specjalistyczny sprzęt (oprogramowanie do montażu, oświetlenie, kamery), a także odpowiedni koncept i scenariusz, zatem najlepszym wyjściem będzie zwrócenie się do firmy, zawodowo zajmującej się kręceniem filmów. Profesjonalna ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem napisów, głosu lektora czy muzyki), a najnowszy sprzęt pozwoli utrwalić materiał najwyższej jakości.