Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Lokal na 18 Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Na ogół w przypadku różnych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy imprez z przyjaciółmi i rodziną, uważając, że nie jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których należyte świętowanie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest niewątpliwie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w domu czy wynająć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem spożywać i nabywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych czy założyć biznes. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia ogromnej imprezy z kolegami. Opcją jest w zasadzie kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale w tym samym czasie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje najlepsze przekąski imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

Sala na 18 urodziny – wystrój pomieszczenia także jest ważny!

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Radzimy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali także jest niesłychanie ważna, żeby goście całkiem oddali się atmosferze imprezy. Polecamy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z sugestii solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z posiłkami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdzi się menu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje menu nie tylko do charakteru zabawy, ale również do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]