Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Zgłoś się po pomoc do rekomendowanego fotografa Google Kraków.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. Żeby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego usług i może to być początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest zawodowcem w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]