zdjęcia panoramiczne w Google

Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych i zakładów pracy. Z reguły spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale też napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak zatem możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie fotografii sprawia wrażenie realnego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość odwiedzenia budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu wykonuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników to co odróżnia je od standardowych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealny sposób na reklamę własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania pomieszczeń biura, lokalu gastronomicznego albo hotelu. Taka forma fotografii jest dużo bardziej ciekawa oraz pozwala gruntownie poznać dane miejscem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy biznes, który bazuje na atrakcyjnych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy lub zachęcić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij zawodowca!

Stworzenie panoramy sferycznej, choć teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednakże do celów marketingowych powinno się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania najlepszej jakości fotografii, które dodatkowo będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów polecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych. Na spisie tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz opublikowali określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]