Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Projektowanie stron internetowych Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze

Funkcjonalność stron www bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe należy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – gdy nawigacja po serwisie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu przeniosą się na inną stronę lub wybiorą usługi konkurencji. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, jaką należy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wtedy wzrok użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na stronie. Ważne jest także to, żeby główne części strony osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie zlecić?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest proste. W razie witryny firmowej nietrafionym rozwiązaniem będzie więc samodzielne jej przygotowanie. By zyskać gwarancję, iż strona będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]