Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Skorzystaj z wiedzy architekta wnętrz Kraków. Skieruj się tutaj

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]