Busy do Belgii w ofercie door-to-door

Belgia od kilkunastu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach państw najchętniej odwiedzanych przez Polaków. Podróżują oni tam zarówno w celach zarobkowych, jak i stricte krajoznawczych. Miasta takie jak Bruksela, Brugia, Gandawa oraz Antwerpia zachęcają do ich zwiedzenia i dla wielu z nas wybierane są za cel urlopowych wycieczek. Polskie i belgijskie miasta są ze sobą dość dobrze skomunikowane. Podróżni mogą wybierać między wieloma środkami transportu. Który z nich będzie najdogodniejszy – autokary, samoloty czy busy do Belgii?

Czym dotrzeć do Belgii?

Dla wyjeżdżających, dla których najważniejszy jest jak najkrótszy czas podróży, pierwszym wyborem będzie samolot. Przelot bez przesiadek do Brukseli proponują dwa polskie lotniska – Modlin i Okęcie. Wybierając jednak to rozwiązanie, musimy niestety być gotowi na wydatek sięgające nawet tysiąca PLN, a także na konieczność zorganizowania przejazdu z Brukseli do miejsca docelowego. Niewiele więcej miast obsługują przewoźnicy autokarowi, jednak i w ich przypadku nie możemy zakładać, że zawsze zawiozą nas bezpośrednio do mniejszych miasteczek.

Busy do Belgii w formule door-to-door

Jak poradzić sobie z tymi przeszkodami? Organizując podróż, warto postawić na busy do Belgii. Przewoźnicy mają w swojej ofercie przejazdy w formule door-to-door. Znaczy to, że kierowca odbierze podróżnego z dowolnego miejsca znajdującego się na trasie busa (lub w jej pobliżu), a już w Belgii odwiezie go wprost pod wskazany adres (np. do motelu). Busy obsługujące europejskie trasy są często bardzo dobrze wyposażone, gwarantując podróżnym absolutną wygodę. Mają oni swojej dyspozycji mają m.in. klimatyzację, komfortowe fotele oraz bezprzewodowy internet.