Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Więcej o usługach świadczonych przez biuro projektowe Kraków na joannaklusak.com.

Biuro projektowe świadczy rozległy wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i praktycznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt opracowuje kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie kontroluje przebieg robót, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się spośród innych budowli w mieście? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania na wynajem, biura i budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może również zaplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]