Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Uzyskaj pomoc od architekta Kraków

Wzniesienie domu to bez wątpienia najistotniejsza inwestycja dla wszystkich z nas. Warto zatem dokładnie to zaplanować oraz pamiętać o usługach fachowców. Największy wpływ na to, jakie skutki przyniosą podejmowane przez nas wysiłki, ma na pewno projekt budynku. Mamy szansę wprawdzie kupić gotowy projekt, jednak chcąc mieć pewność, iż dom będzie taki jak nam chodziło, należy poprosić o poradę architekta. Z uwagi na fakt, że wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, czym naprawdę się zajmuje, powinniśmy powiedzieć na ten temat parę zdań.

Czym zajmie się architekt?

To, czy projekt spełni konkretne oczekiwania, jest zależne szczególnie od wyników rozmowy z architektem. Przychodząc do architekta musimy przemyśleć, czego oczekujemy po budowanym domu i potrafić opowiedzieć mu o tym. Należy też zaznajomić się z najistotniejszymi ustawami dotyczącymi budowy domu – dzięki temu łatwiej się porozumiemy z architektem. Nie powinniśmy oczywiście się denerwować, bo w przypadku problemów możemy poprosić go o pomoc.

Co jest zadaniem architekta?

W pierwszej kolejności architekt przygotuje projekt budowlany. Właśnie ów projekt będzie rozpatrzony przez urzędy przed daniem nam pozwolenia na budowę. Muszą być w nim zawarte technologie, na których oprze się nasza budowa. Projekt wykonawczy posłuży natomiast do zatrudnienia ekipy budowlanej i będzie niezbędny do odbioru inwestycji. Treść obu dokumentów określają odpowiednie ustawy.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]