Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Pragniesz poznać więcej szczegółów o aktualizacji WordPress? Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Ponieważ jest szybki i bez problemu można opanować podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go obecnie do projektowania sklepów internetowych oraz złożonych stron. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa źródłem niemiłych niespodzianek, toteż ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Czemu należy zlecić aktualizację WordPressa profesjonaliście?

Utrzymywanie strony internetowej na aktualnej wersji WordPressa jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Często jednakże podmioty po utworzeniu strony zaniedbują okresową instalację najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają stronę na infekcję przez malware czy ataki hakerów. Oprócz tego, pomimo że WordPress jest stosunkowo łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi komplikacjami z należytym działaniem strony lub sklepu. Tym samym istotne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie wydziału technicznego, zaleca się polecić opiekę techniczną nad stroną niezależnemu specjaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym oraz nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony www. W bazowym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i eliminacja skutków ataków hakerskich. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też różnego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]