Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Poszukujesz najlepszej oferty wynajmu szalunków Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na abcszalunki.pl

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, ale można zaobserwować również wersje zrobione z metalu, a czasem również tworzyw syntetycznych. Pozostałymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych rezultatów. Niestety ze względu na wysokie ceny nie wszystkie firmy remontowe mają własne szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli z kolei budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, dobrze rozważyć zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić także o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki będą solidne i praktyczne. Bardzo ważna okaże się też troska o klienta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze zaś wejść do sieci i sprawdzić, co o usługach konkretnej firmy piszą dotychczasowi klienci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]