Nowoczesne projekty domów drewnianych

Masz kłopot z sporządzeniem projektów domów drewnianych nowoczesnych? Zleć to fachowcom.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale są także wygodne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć specjalistę

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu wewnątrz panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze docieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem betonowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]