Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Na tej stronie poznasz ofertę producentów okien drewnianych

Tradycyjne okna drewniane są bardzo szykowne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdą budowlą – od starych nieruchomości po futurystyczne wnętrza. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna tworzone z użyciem innowacyjnych technik

Okna drewniane charakteryzują się współcześnie niskim wskaźnikiem przenikania ciepła, ponieważ projektowane są przy użyciu zaawansowanych metod. Producenci okien drewnianych świetnie je gruntują, a pielęgnowanie jest łatwe. Okna drewniane prezentują się bardzo pięknie, mają opływowe profile, najlepszej jakości rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – na przykład modrzewia, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Okna drewniane są często kupowane nad Wisłą, ponieważ łączą tradycyjne gatunki z współczesnymi technologiami.

Producent okien drewnianych – drewno jako element nietoksyczny

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia niskie straty ciepła oraz komfort. Prawdziwe drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można samodzielnie je pielęgnować. Należy dodać, że producent okien drewnianych wytwarza także wytrzymałe drzwi, świetne do starodawnych budynków lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy renowacji zabytków – to materiał nietoksyczny i absolutnie ekologiczny. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, odporne i estetyczne elementy drewniane.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]