Budowa domów góralskich nie tylko w górach

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić budowę domów góralskich? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź http://tinyurl.com/home4xq

Tradycyjne domki góralskie urzekają niepowtarzalnym wykończeniem, co sprawia, że coraz większa liczba Polaków decyduje się na wybudowanie takiej nieruchomości. W jakich rejonach zazwyczaj występują i jakie są ich zalety?

Budowa domów góralskich – nie tylko w miejscowościach górskich

Klimatyczne domki góralskie wyglądają magicznie i bajkowo, czerpią inspirację z wzornictwa zakopiańskiego. Są skonstruowane ze świerku i charakteryzują się wysokimi wieżyczkami oraz mnogością ozdobnych elementów, posiadają również dachy kryte gontem. Stanowią idealne dopełnienie tatrzańskiego krajobrazu, dlatego występują zazwyczaj w rejonach górskich. W związku z tym, że Polacy szukają alternatyw dla kosztownych inwestycji związanych z budową tradycyjnego domu, warto rozważyć różne opcje i wybudować taką nieruchomość w zupełnie innym regionie. Budowa domów góralskich przebiega o wiele szybciej i jest bardziej ekonomiczna niż w przypadku murowanych nieruchomości. Budowane są one z gotowych części, a innowacyjna technika przyczynia się do tego, że proces można kontynuować również w zimie, gdyż nie musimy wykonywać tynkowania. Przedsiębiorstwa zajmujące się ich budową tłumaczą, że wszystkie etapy można zakończyć w ciągu kilkunastu tygodni.

Budowa domów góralskich – wybierajmy doświadczone przedsiębiorstwa

Klimatyczne chałupy góralskie mogą służyć jako budynki na wakacje, ale także mieć przeznaczenie całoroczne. Obecnie stosowana technologia pozwala uzyskać w środku znakomite warunki do mieszkania, dachy zabezpieczone są blachodachówką, a ściany poddawane termomodernizacji. Podmioty zajmujące się konstruowaniem domków góralskich odpowiednio przygotowują wszystkie komponenty, żeby chronić wnętrze przed zimnem. Następnym plusem konstrukcji tego typu jest możliwość zmiany położenia pomieszczeń. Podejmując decyzję o inwestycji w klimatyczne domy góralskie, wybierajmy wyłącznie sprawdzone przedsiębiorstwa, które doskonale łączą górski klimat z nowatorskimi pomysłami.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]