Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić budowę domów drewnianych? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź domygoralskie.com

Mnóstwo osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się urzeczywistnić to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie dominowały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się również znacznymi stratami energii. Aktualnie wygląda to zupełnie inaczej. Niezwykle chętnie stawiamy na domy z drewna stanowiące połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy budowane z drewna to obecnie bardzo dobry przykład na to, jak efektywnie można łączyć klasyczny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też innego rodzaju nowatorskie materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien i odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowoczesnymi elementami napotyka się często w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie znajduje się malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Nie inaczej jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się pięknie, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]