Bartłomiej Sitarski – architekt

Skorzystaj z sugestii dobrego architekta Kraków

Od wyborów czekających na nas w pierwszej fazie wznoszenia domu zależy to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego należy dobrze przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić poszczególne pokoje oraz pomoże dostosować budynek do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto zdecydować się na usługi dobrego architekta?

Architekt wie, jak wybrać najlepsze technologie

Potencjalni właściciele domu mają często trudności ze znalezieniem technologii, w których budynek ma zostać wzniesiony. A ta decyzja jest bardzo ważna, bowiem mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Z tego powodu powinniśmy jak najszybciej skonsultować to z architektem i zyskać gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom w starym stylu czy też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski czy wielokondygnacyjny? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych problemów pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając naszych sugestii.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij szczegóły

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Warto również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie technologie – oraz skompletować wszystkie papiery posesji.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]