Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Wszystko o dostawcy motoreduktorów znajdziecie na ultrarobotics.pl.

Powszechne stosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy frezarek, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]