Instalacje teletechniczne sieci kablowych

Na www.telmor.pl zlecisz wykonanie instalacji teletechnicznych fachowcom.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura posiadająca mnóstwo różnych urządzeń – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W Polsce istnieją profesjonalne firmy, które zajmują się obsługą sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze komponenty instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – w nieruchomościach

Instalacje teletechniczne to przyrządy takie jak: anteny naziemne, zabezpieczenia odgromowe, wzmacniacze masztowe, rozgałęźniki sat, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są również wzmacniacze magistralne, kable koncentryczne 75 OHM, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Moduły tego typu montowane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i blokach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast na przykład rozplanowywaniem sieci i wytwarzaniem konkretnych urządzeń. Instalacje teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i profesjonalnego montażu – stąd niezastąpione jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – wysokiej klasy moduły

Konieczne jest też, żeby instalacje teletechniczne były zgodne z polskim prawem. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne fachowych podmiotów, które zapewnią stosowne narzędzia i zaoferują najlepsze moduły dobrane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne często wymagają także konserwacji, a więc bardzo istotna jest opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są przede wszystkim deweloperzy.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]