Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie sprawdź www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie wykorzystywane przez operatorów telewizji kablowych. Zostało ono stworzone w celu wzmacniania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych odbiorców. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają z reguły w przedziale 30 Hz – 6 MHz. Świetnie filtrują różne zakłócenia emitowane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły usytuowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a konfiguracja wzmacniacza prosta. Sprzęty te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 122dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od stosowanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia

Regulacja parametru toru RF nie sprawia problemów. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub wkładek JXP. Wzmacniacze mają też wbudowaną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Niektóre z nich mają wbudowany profesjonalny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji sprawia, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i dostarczają abonentom znakomitą moc sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalnym atutem jest też niski poziom mocy ok. <5W.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]